O mě

Nacházíte se na stránkách E-shopu Ateliéru krásy Kateřiny Schlosserové, vizážistky s 27letou praxí, specialistky na proměny žen. Hlavní stránky jsou www.magickestudio.cz stránky s krásou a proměnami www.vizaziste.cz a stránky s horoskopy www.astrolozka.eu 

Jmenuji se Kateřina Schlosserová a jsem vizážistka a astroložka. Zabývám se také omlazením pleti obličeje i těla. Více na www.omlazovna.cz Také jsem certifikovaná lektorka Obličejové gymnastiky - jógy. Více informací na www.oblicejova-joga.eu

"Krása pro ženy je mým posláním, mým koníčkem a prací již 25 let. Ženám zvedám sebevědomí a učím je aby se měly více rády. Jsem specialistka zejména na proměny žen, 27let také líčím nevěsty, ženy na společenské akce, navrhuji účesy a učím ženy se líčit, oblékat se a rozzářit se barvami oblékání. Barevná typologie je základ krásy všech mých proměn a líčení. Více o této nadčasové službě zde: https://www.krasa-zeny.cz/barevna-typologie/

V oblasti astrologie, kde mám 25letou praxi, ženám pomáhám s jejich životním posláním, nalezením partnera, uspokojivé práce a s vytvořením harmonických vztahů atd...."  Vytvářím i horoskopy početí, výběr povolání a finanční horoskopy. Více na www.astrolozka.eu 

Pomáhám ženám najít sebe sama a zvedám jim sebevědomí. Mé klientky se pak lépe prosazují a uplatňují v životě, i díky psychologickému poradenství, kde jim objevím jejich silné stránky, poradím jak eliminovat slabá místa, a svým klientkám hledám jejich největší talenty a pomáhám jim je rozvinout."  

Nejsem na to sama, pomáhá mi realizovat mé představy skvělá kadeřnice Martina Pacalová, můj manžel i moje maminka. Jsme taková téměř rodinná firma, kde mi všichni pomáhají, aby se na 200% mohla věnovat mým klientkám, v mých často 8 až 12 hodinových, nebo i v třídenních proměnách. Proto je mé milé klientky dělte! 

Za každou jednotlivou proměnou a za každým horoskopem jsou desítky a stovky hodin další práce na materiálech, manuálech, další hodiny studia a neustálého vzdělávání. Více o mém vzdělání a praxi zde: https://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?www.astrolozka.eu,137

Ceny mám jako průměrná kosmetička či kadeřnice, cca 500 až 1 000 korun za hodinu mé práce, v proměnách vychází hodina na méně, třeba jen 470 korun za hodinu u čtyřdenní Diamantové proměny, ale u mě je jedna klientka 10 až 12 hodin v jednodenní proměně.  

Takže 1 jednodenní proměna jsou pro mě 2 pracovní směny, jako má třeba kadeřnice + další 2 až 3 dny organizace, výroby manuálů, komunikace s klientkou. hledání výrobků a ilustračních fotografií pro ni atd. 

Pak mám ještě navíc další den po proměně práci na fotografích, protože téměř každá klientka, když je tak krásná, si přiobjedná k proměně fotografování a to ještě celý další den zpracování fotografií. 

Jednodenní proměna je tedy pro mě 4 až 5 dní dny práce  + 100 hodin i více hodin navíc administrativy, hodin studia, práce nastránkách atp.

Třídenní proměna je pro mě 6 - 7  dní práce + 150 hodin a více hodin dalšího studia, administrativy atp. 

Aby byly mé služby co nejkvalitnější, tak jsem v začátcích absolvovala všechny kurzy na líčení a Barevnou typologii, a pro udržení kvality jsem ještě před pár lety absolvovala kurzy líčení u Mistryně Evropy a mistryně Světa v líčení.

V astrologii jsem studovala na 3 astrologických školách, celkem 8 ročníků Astrologie: Základní, Prognostickou, partnerskou – 3 školy, Lékařskou astrologii u RNDr. Bratkové a nyní začínám studovat svůj 9. ročník Astrologie u JUDr. Kubíka, kde už jen trénujeme a pilujeme výklady…

Pro ověření svého přístupu ke klientkám, jsem absolvovala kurz Trenérka kvality služeb 1. stupně, dle Švýcarského modelu kvality služeb, aby mé služby byly co nejkvalitnější a měla jsem nejen pocit, ale i ověřenou jistotu, že nabízím  to nejkvalitnější, co lze nabídnout. 

Co se týče mého studia, tak za 25 let jsem do svého vzdělání investovala více než 1 milión 160 tisíc korun, a neustále se vzdělávám dále ve všech svých oborech. Jsem velká perfekcionalistka a toužím vždy dosáhnout absolutníhi mistrovství ve všem co vytvářím. 

I kratší služby jsou vždy minimálně půl dne či celý den práce.  Například Návrhy účesů MONO, DUO ČI KOMPLET,  jsou pro mě včetně doprovodu do kadeřnictví, zkontrolování výsledného účesu a fotodokumentace, celá pracovní směna 6 až 8 hodin práce. 

Navíc klientkám poradím na desítky let a třeba Barevná typologie je praktická služba na celý život, která ušetří peníze.  Klientkám radím i jak ušetřit za oblečení a jak mít ty nejslušivější barvy oblékání a variabilní šatník s malým počtem oblečení, ale opravdu jen slušivým.  I proto mé proměny, které jsou vlastně zvýhodněné balíčky služeb, využívají především ekonomky a účetní, které umí počítat a uvědomují si výhodnost této investice a následné úspory v následujících letech v praktickém každodenním životě.  

Po každé proměně má ještě u mě klientka "kontrolu" - hodinovou konzultaci na zopakování či doladění vzhledu, takový "záruční servis" jako když si koupíte nové auto - "garanční prohlídku". 

 

Vaše vizážistka a astroložka Kateřina Schlosserová, 53 let.

 

 

JEDNA Z MNOHA REFERENCÍ MÉ KLIENTKY NA FOTOGRAFII pod fotografií.

 

REFERENCE KLIENTKY NA FOTOGRAFII: 

“Paní Kateřinu Schlosserovou mohu více než doporučit. Je naprostým profesionálem ve všem, co dělá. Její proměny jsou naprosto úžasné. Doporučuji každé ženě, která není úplně spokojená se svým vzhledem a chce to změnit. Paní Kateřina dokáže z člověka dostat to nejlepší na povrch a neuvěřitelně zvýšit sebevědomí. Astrologie byla takovým bonusem, ale také neuvěřitelně seděla. Kéž bych to věděla mnohem dříve, co je pro ženu opravdu důležité. Takové poradenství bych absolvovala již dávno.”

„Musím říct, že ta změna pro mne znamená strašně moc, protože se cítím úplně jinak a mám větší sebevědomí. Dokonce i nakupování oblečení je teď mnohem jednodušší. S proměnou a následným fotografováním jsem byla maximálně spokojená a překonaly moje očekávání. Absolvovat takovou službu jsem měla už mnohem dřív, protože mám úžasný zážitek na celý život a získané rady využiji v budoucnu. Úplně mi změnil život.“ Eva Černíková.

 

 

    Přehled mých 11 proměn zde: https://www.krasa-zeny.cz/produkty-2/

Více o mé druhé vášni astrologii zde: www.astrolozka.eu

Kateřina Schlosserová, vizážistka a astroložka. 

Na každou službu máme i elegantní Dárkové poukázky. Všechny naše služby jsou vhodné jako krásný dárek trvalé hodnoty.

Dárkové poukazy si můžete prohlédnout  zde pod fotografiemi: https://www.krasa-zeny.cz/

Jezdí  k nám ženy z celé České republiky, ze Slovenska i krajanky z okolních Evropských států, někdy i krajanky z jiných světadílů a zajišťujeme jim veškerý servis, ubytování, kadeřnici, masáže atd.

Reference mých klientek si můžete přečíst zde: https://www.firmy.cz/detail/414166-atelier-krasy-kateriny-schlosserove-brno-mesto.html

Všechny fotografie na těchto stránkách, včetně titulní fotografie, líčila, česala a fotografovala Kateřina Schlosserová. 

Převážnou většinu klientek  barvila a stříhala kadeřnice Martina Pacalová, a několik klientek barvila kadeřnice Radka Procházková, podle mých návrhů účesů. 

Vaše nadčasová vizážistka "ekonomka" Kateřina Schlosserová. Krása pro ženy.

Hlavní stránky jsou www.magickestudio.cz a www.vizaziste.cz a na astrologii www.astrolozka.eu 

 

S mým manželem Stanislavem na plese v mých 43 letech. Manžel je mi velkou oporou a pomáhá mi s technikou, se skripty a tiskne knížky s horoskopy.  Svého manžela "mám zakódovaného" v horoskopu. Partnerskou astrologii jsem studovala na 3 astrologických školách, a často vytvářím horoskopy Výhled na partnera a Partnerské horoskopy. S manželem můžeme přijet i do Vašeho města s oblíbenou přednáškou "Manželé a milenci v horoskopu."  Více informací na www.astrolozka.eu 
 

Moje poslední aktuální foto v mých 52,5 letech. 

Vaše vizážistka Kateřina Schloserová, 53 let pro Vaši větší krásu a zpomalení stárnutí. Jsem tu pro Vás! Více na www.magickestudio.cz a na telefonu +420 603 237 166.

 

O mě

O mě

Nacházíte se na stránkách E-shopu Ateliéru krásy Kateřiny Schlosserové, vizážistky s 27letou praxí, specialistky na proměny žen. Hlavní stránky jsou www.magickestudio.cz stránky s krásou a proměnami www.vizaziste.cz a stránky s horoskopy www.astrolozka.eu  Jmenuji se...
Celý článek

Kontaktujte nás

Ateliér krásy Kateřiny Schlosserové, nově provádím i ON-LINE SLUŽBY. Zajišťujeme služby klientkám z celé ČR a krajankám z celé Evropy, včetně noclehu.

Starý Špalíček, Starobrněnská 3/Peroutkova 2
Brno 60200
+420 603 237 166 katerina@vizaziste.cz Hlavní stránky www.magickestudio.cz

Omlazení na www.kosmeticky-salon.online

ON-LINE služby na www.krasaaomlazeni.online

Astrologické stránky www.astrolozka.eu

YOUTUBE KANÁL: https://www.youtube.com/
user/1krasavice
Vytvořeno službou Webnode E-shop