O mě

Vítejte na mých stránkých. Jmenuji se Kateřina Schlosserová a jsem vizážistka a astroložka.

 

"Krása pro ženy je mým posláním, mým koníčkem a prací již 25 let. Jsem specialistka zejména na proměny žen, 25. let také líčím nevěsty, ženy na společenské akce, navrhuji účesy a učím ženy se líčit atd. 

Pomáhám ženám najít sebe sama a zvedám jim sebevědomí. Mé klientky se pak lépe prosazují a uplatňují v životě, i díky psychologickému poradenství, kde jim objevím jejich silné stránky, poradím jak eliminovat slabá místa, a svým klientkám hledám jejich největší talenty a pomáhám jim je rozvinout."  

Nejsem na to sama, pomáhá mi realizovat mé představy skvělá kadeřnice Martina Pacalová, můj manžel i moje maminka. Jsme taková téměř rodinná firma, kde mi všichni pomáhají se na 400% věnovat mým klientkám, v mých často 8 až 12 hodinových, nebo i v dvoudenních proměnách. Proto je mé milé klientky dělte! 

Za každou jednotlivou proměnou a za každým horoskopem jsou desítky a stovky hodin další práce na materiálech, manuálech, další hodiny studia a neustálého vzdělávání. Více o mém vzdělání a praxi zde: https://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?www.astrolozka.eu,137

    Přehled mých 10 proměn zde: https://www.krasa-zeny.cz/produkty-2/

Více o mé druhé vášni astrologii zde: www.astrolozka.eu

Kateřina Schlosserová, vizážistka a astroložka.

Všechny naše služby jsou Nadčasové, na mnoho let a zejména Barevná typologie je služba na celý život. 

Ceny proměn se pohybují, včetně ceny za nový účes, který je vždy v ceně na cca 960 korun za hodinu práce vizážistky včetně prostudování zaslaných účesů emailem.. Ale každá proměna obsahuje dalších několik hodin práce pro vizážistku, přípravu účesů klientce na míru,  doprovod a asistence do kadeřnictví, příprava a výroba složky, a fotografií v rozsahu dalších 5 až 12 hodin na jednu proměnu. Pak vychází cena za hodinu reálně na pouhých cca 657 korun. Administrativní práce na 1 proměnu jsou více než 100 hodin práce (práce na www. stránkách, na profesním Facebooku, výroba materiálů a skript, emaily klientkám, mé neustálé vzdělávání - ročně cca 400 až 500 hodin, atd.), pak je reálná hodinová sazba od 50 do 97 korun za hodinu mé práce. O své klientky se starámi i v budoucnu, a materiály z proměny používají mé klientky další desítky let.  

Na každou službu máme i elegantní Dárkové poukázky. Všechny naše služby jsou vhodné jako krásný dárek trvalé hodnoty.

Dárkové poukazy si můžete prohlédnout pod fotografiem zde: https://www.krasa-zeny.cz/

Jezdí  k nám ženy z celé České republiky, ze Slovenska i krajanky z okolních Evropských států, někdy i krajanky z jiných světadílů a zajišťujeme jim veškerý servis, ubytování, kadeřnici, masáže atd.

Reference mých klientek si můžete přečíst zde: https://www.firmy.cz/detail/414166-atelier-krasy-kateriny-schlosserove-brno-mesto.html

a starší reference zde: https://www.vizaz.net/reference.htm

Všechny fotografie na těchto stránkách, včetně titulní fotografie,  líčila, česala a fotografovala Kateřina Schlosserová, barvila a stříhala kadeřnice Martina Pacalová, dle mých návrhů. Kateřina Schlosserová. Krása pro ženy.

Hlavní stránky jsou www.vizaziste.cz a na astrologii www.astrolozka.eu 

O mě

O mě

Vítejte na mých stránkých. Jmenuji se Kateřina Schlosserová a jsem vizážistka a astroložka.   "Krása pro ženy je mým posláním, mým koníčkem a prací již 25 let. Jsem specialistka zejména na proměny žen, 25. let také líčím nevěsty, ženy na společenské akce, navrhuji účesy a učím ženy se líčit...
Celý článek

Kontaktujte nás

Ateliér krásy Kateřiny Schlosserové, zajišťujeme služby klientkám z celé ČR a krajankám z celé Evropy, včetně noclehu.

Starý Špalíček, Peroutkova 2
Brno 60200
+420 603 237 166 katerina@vizaziste.cz Hlavní stránky www.vizaziste.cz

Astrologické stránky www.astrolozka.eu
Vytvořeno službou Webnode E-shop